وقتی عضو شوم دقیقاً چه چیزی دریافت می کنم؟

اگر پلن های عضویت ما را می شناسید یکی را انتخاب کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ابتدا متن زیر را تا انتها بخوانید و سپس عضو شوید.

هر هفته خلاصه یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا را به‌صورت متنی و صوتی دانلود کنید!

این عضویت برای کسانی طراحی شده که می خواهند در زندگی خود شاد و راضی و در حال رشد باشند. شما با عضویت ماهانه، هر هفته به خلاصه یکی از جدیدترین یا بهترین کتاب‌های موفقیت دنیا دسترسی دارید و می‌توانید آن را به‌صورت فایل PDF (متنی ) و همینطور فایل صوتی آن به‌صورت MP3 دریافت نمایید. علاوه بر فایل متنی و صوتی خلاصه کتاب ما یک تحلیل کوتاه از کتاب و همچنین یک دستورالعمل گام به گام برای استفاده از آموزش‌های آن کتاب نیز در اختیارتان قرار می دهیم.

کتاب‌ها در چه زمینه‌هایی هستند؟

کتاب‌هایی که انتخاب می شوند برای موفقیت، شادی ورضایت از زندگی  هستند. ما با وسواس بهترین کتاب‌ها را انتخاب می کنیم تا بیشترین نتیجه را در کوتاه‌ترین زمان بدست آوریم.

آیا می‌توانم این فایل‌ها را در جای دیگری پیدا کنم؟

خیر. این فایل‌ها را ما به صورت اختصاصی برای اعضا آماده می کنیم! شاید کسی بتواند خود کتاب را تهیه کند و بخواند اما به این سبک که هم خلاصه صوتی و هم متنی باشد و هم براساس آن دستورالعمل‌های قابل اجرا تهیه شده باشد را فقط در عضویت الماسی ما می‌توانید پیدا کنید.

آیا فایل‌ها را می‌توانم در موبایل یا اتومبیل خود استفاده کنم؟

بله. فایل‌های خلاصه کتاب ، تحلیل ما و درستورالعمل ها با به‌صورت  PDF  و  MP3  هستند. بنابراین می توانید از آن‌ها در تلفن همراه و همچنین سیستم‌های صوتی اتومبیل استفاده کنید.

آیا با خرید عضویت الماسی چیزی از طریق پست برایم ارسال خواهد شد؟

خیر. عضویت الماسی سرویسی کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می‌توانید از بالای صفحه بر عکس الماس کلیک کنید و فایل‌های موردنظر را دانلود کنید. 

 

هر هفته دقیقا چه چیزی دریافت می‌کنم؟

  • خلاصه یک کتاب به‌صورت فایل pdf در سایز A4 تا در صورت تمایل آن را چاپ کنید و با دقت بیشتری مطالعه کنید. حجم فایل متنی بسیار کم است و با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده است.
  • خلاصه صوتی کتاب به‌صورت فایل MP3 با بهترین کیفیت در استودیو ضبط و تولید شده است و قابلیت پخش در تمام دستگاه‌ها مثل موبایل، کامپیوتر ، تلویزیون وحتی سیستم صوتی اتومبیل را دارد.
  • توضیحات تکمیلی ما در مورد کتاب به‌صورت فایل MP3  با بهترین کیفیت وقابل پخش در تمام دستگاه‌ها.
  • دستورالعمل های کتاب به صورت گام به گام به صورت متنی و صوتی.

ضمانت به‌روز رسانی هفتگی

ما ضمانت می‌کنیم که هر هفته (معمولا سه شنبه‌ها) خلاصه یک کتاب جدید به‌صورت صوتی و متنی همراه با توضیحات تکمیلی به بخش اعضای الماسی اضافه می‌شود. اگر یک هفته مطلب جدید اضافه نشد، مبلغ عضویت شما را به‌صورت کامل برمی‌گردانیم.

 

پس بدون هیچ نگرانی، همین الان عضو الماسی شوید!

 

 

 

قیمت ۴ جلد کتاب چقدر است؟

حتما می دانید که ارزان‌ترین کتاب‌های موجود که استانداردهای معمولی را رعایت کرده باشند در بهترین شرایط حداقل بین ۴۰ تا ۷۵ هزار تومان است! حالا هر هفته شما قرار است یک کتاب دریافت کنید ، و در ماه چهار کتاب!

در این صورت شما حداقل باید ۱۶۰ هزار تومان پرداخت کنید.

آیا فرصت می کنید چهار کتاب را هم بخوانید و راهکارهای آن را استخراج کنید؟

احتمالا با شرایط فعلی زندگی جواب شما هم مثل بیشتر مردم منفی است! ما عضویت الماسی هم هزینه را تا حد امکان برای شما کم کرده ایم و هم زمان مطالعه کتاب را ! اگر هر هفته نیم ساعت وقت بگذارید کافی است تا اصلی ترین اطلاعات یک کتاب را دیافت کنید! علاوه براین راهکارها را نیز به صورت گام‌به‌گام برایتان می گوییم.

 

با ۳۷۱۰۰ تومان دقیقا چه چیزهای می شود خرید؟

حتما خیلی چیزها! مثلا:

چند نخ سیگار خوب! یا چندتا چیپس کوچک! ۲ بسته آدامس معمولی! شاید یک جفت جوراب! البته قیمت ها را باید دقیقه ای چک کنیم … اگر مایل‌ باشید می‌توانید  این لیست را خودتان ادامه بدهید ولی چیزی که قابل تامل است این است که چه چیزی را دربرابر چه چیز دیگری قرار می‌دهید!

آیا شما مثل جهان سومی‌ها فکر می کنید؟

مردم در کشورهای پیشرفته اغلب ترجیح می دهند یک رنج کوتاه مدت را تجربه کنند و سپس یک لذت بلند مدت! اما در کشورهای جهان سوم مردم ترجیح می دهند فعلا یک لذت کوتاه مدت را تجربه کنند و به رنج بلند مدتی که در آینده نصیبشان می شود الان توجه نکنند!

مطمئنم شما تفکرتان مثل جهان سومی‌ها نیست چون یک جهان سومی حتی برای  خواندن این متن هم وقت نمی‌گذارد!

به همین دلیل پیشنهاد ویژه سایت را آخر این مطلب مطرح کردیم! اگر شما بخواهید عضویت الماسی ماهیانه را تهیه کنید و هرماه آن را تمدید کنید برای یکسال تقریبا ۵۱۶ هزار تومان پرداخت خواهید کرد! و در عوض خلاصه صوتی، متنی و تحلیل ۵۲ کتاب خوب را دریافت می کنید!  اما اگر همین الان عضویت الماسی سالانه را تهیه کنید می توانید به جای پرداخت ۵۱۶۰۰۰ تومان فقط ۱۵۶ هزار تومان پرداخت کنید! ودقیقا همان موارد یعنی خلاصه ۵۲ کتاب همراه با توضیحات تکمیلی رادریافت کنید. (۶۷ درصد تخفیف)

۶۷ درصد تخفیف برای حق عضویت الماسی فقط تا پایان آذر ماه فعال خواهد بود.

عضویت یک ماهه و سالیانه چه فرقی باهم دارند؟!

  • در عضویت ماهیانه هر هفته (معمولا سه شنبه‌ها) خلاصه یک کتاب با همان شرحی که گفته شد در سایت قرار می گیرد و شما می توانید آن‌ را از بخش اعضای الماسی دریافت نمایید. از ابتدای زمان عضویت شما تا آخر آن شما به ۴ محتوا دسترسی خواهید داشت.
  • در عضویت سالیانه شما در کل به ۵۲ خلاصه کتاب دسترسی خواهید داشت و علاوه برآن در مقایسه با عضویت ماهانه پول بسیار کم‌تری پرداخت خواهید نمود. همچنین به اندازه کافی زمان در اختیار دارید که تمام مطالب را بخوانید.

اگر شما عضویت ماهیانه را انتخاب کنید و هرماه آن را تمدید نمایید در یکسال حداقل ۵۱۶۰۰۰ تومان پرداخت خواهید کرد! البته اگر فرض کنیم که مبلغ عضویت ثابت بماند. اما در عضویت سالانه شما فقط ۱۵۶ هزار تومان می پردازید و تا یک سال دیگر خیالتان راحت است! چون به زودی حق عضویت سالانه با قیمت واقعی خود تغییر خواهد کرد ولی شما با همان مبلغ تا پایان یکسال از تمام خدمات عضویت الماسی استفاده خواهید کرد.